Mūsų istorija:

Esame Sandra ir Kristijonas, abu vilniečiai, abu mylintys ir šiek tiek pašėlę. 2013 metais gegužės 4 d. atšventėm savo vestuves. Vestuves fotografuoti pradėjom nuo paieškų, kas labiausiai patinka interjero, renginių ar mados fotografija. O jau net nepastebėjome kaip penktus metus skelbiam vestuvių sezoną, po ilgų ieškojimų kokie mes norim būt, atradom patys save. Norim, būti Jūsų šventėje, kaip Jūsų draugai, tobulėti, keliauti ir šypsotis.

 

160207_bidw2_0001

Trumpai apie mus:

Sandra - garsiai juokiasi, riboja sau bandelių valgymą, nemoka šokti bei dainuoti!

Kristijonas - mėgsta fix dviračius, gamtą, žaisti League of Legends, kolekcionuoti vinilines plokšteles.

160207_bidw3_0001

Lauksim Jūsų laiškų!

⇓O štai ką kalba apie mus⇓

Vaiva & Mike

Sandra su Kristijonu yra ne tik talentingi fotografai, bet ir nuostabūs žmonės, smagūs vestuvių pagalbininkai. Apie nuotraukų kokybę kalba pačios nuotraukos, o dėl judviejų būkite tikri: tai pora, kuri labai gerai jaučia žmones ir situacijas, žino, kada jaunajai ištiesti pagalbos ranką, kada - taurę šampano, kada prilaikyti nuometą, o kada atsitraukti :))) Jie pilni originalių idėjų, ir, manau, išjudintų net droviausią žmogų. Bet jie tikrai neliepia sustingti keistomis pozomis - tiesiog palaukia, moka "užkalbėti dantį", padeda atsipalaiduoti, ir tik "pykšt, pykšt!" - gaunasi pačios gražiausios nuotraukos. Per mūsų vestuves patiko ir bičiuliams ir močiutėms.Dabar mums labia sunku išsirinkti - kurias nuotraukas dėti į rėmelius?

Asta & Lukas

Ką daugiau galima pasakyti apie žmones, kurie savo darbą vadina malonumu ir kone atostogomis. Tas labiausiai ir atsispindi darbo rezultatuose. Nuo pirmo susitikimo prieš metus iki vestuvių nuotraukų albumo gavimo - viskas lengva, paprasta, draugiška, bet kartu ir profesionalu. Su jais nejauti įtampos, nėra reikalavimo pozuoti ar kurti dirbtinas scenas, bet fotografijos išeina fantastiškos! Jie savi, šilti, o vestuvių chaosėly dar ir pagalbininkų vaidmenį prisiima, kas jiems net nepriklauso. Be krūvos nerealių nuotraukų ir gerai praleisto laiko mes įgijom naujų DRAUGŲ!

Julija & Eimantas

Pasirinkome "Mano šventę" fotografuoti mūsų Vestuves ir tikrai nesuklydome! Nuotraukos puikios, tobulai atskleidžiančios visą šventę, natūralios ir nesuvaidintos, tokios, kokių ir norėjome. Sandra ir Kristis ne tik prisidėjo prie dar geresnės visų nuotaikos tą dieną, jie taip pat nusitempė visus šokti į Užupio kiemą, kas dabar yra vienas gražiausių tos dienos prisiminimų! Tikrai rekomenduoju "Mano šventę" visiems, tik džiaugsitės pasirinkę!

Karinė ir Mindaugas

Pirmas mūsų susitikimas- priešvestuvinė fotosesija. Prieš tai tik laiškais ir telefonu bendravome su Kristijonu ir Sandra, tačiau jau už anąpus ekrano pajutome šilumą. Šmaikštus dalykas, nutikęs susipažįstant su Sandra buvo mano ištarti žodžiai. Turbūt vestuvinis jaudulys apėmęs, privertė mane kiek sutrikti, todėl tiesdama ranką prisistačiau josios vardu: "Labas, aš Sandra." Ji mane sugrąžino į vėžes sakydama: "Ne, tu Karinė, aš esu Sandra." Vis dar kikenu tai prisimindama. :) O nuo tada viskas vyko taip sklandžiai... Atrodo lyg geriausi draugai būtų šalia, tavo svarbiausią gyvenimo akimirką. Daugiau jokio streso, jaudulio. Nuostabu, kai meilės istoriją įamžina jauni ir mylintys žmonės. Na, o apie rezultatą nėra ir ką kalbėti. Darbai patys kalba už save. Vartome nuotraukų albumą ir jaučiame emocijas...gyvą juoką, nuoširdžias ašaras, džiugesį. Ačiū, mielieji! Mes jumis džiaugiamės!!! Karinė ir Mindaugas ♥

Wedding Ring

Šiems dviems net užsimerkus galiu patikėti visus savo projektus: žinau,kad rezultatas pranoks lūkesčius. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar priešvestuvinė fotosesija, mergvakaris, mados fotosesija - jiems niekada netrūksta idėjų, o ir susikalbėti pavyksta iš mažiau nei pusės žodžio. Na,bet ką čia daugiau kalbėti - juk darbai kalba už save!

Daiva ir Ugnius

Esame labai laimingi, kad pasirinkome Jus savo šventei įamžinti! Ačiū už labai gražias ir jausmingas nuotraukas, netikėtą mielą albumą, ir, kas ne mažiau svarbu, malonią Jūsų kompaniją tą svarbią dieną! Rekomenduojam 100%!

Urtė ir kompanija

Atradom "Mano svente" netiketai pries pora metu ir darbar ju ne uz ka nebepaleidziam nei per mergvakarius ir vestuves, nei per gimtadienius (tikimes ir krikstynas ;)), nes be ju jau nebeisivaizduojam savo svenciu. Jiem nereik sakyt "norim, kad butu taip", jie tiesiog atvaziuoja ir padaro taip, kad visas nuotraukas det gali net ne i "Zmones", o i Vogue ;) Svente ne svente be "Mano sventes"!!!

Dovilė ir Mantas

Labai ačiū, kad buvote kartu, ačiū už nuostabias fotografijas, staigmenas, už šypsenas ir palaikymą! Jūs - nerealus duetas! Linkime Mano Sventei sėkmės tolimesniuose darbuose ir iki kitų, tikimės greitų, susitikimų! Dovilė ir Mantas Dirmai :)

KM vestuvės

Mano Šventė - tai foto duetas, kuris pagyvina vestuves įvairiomis natomis:)